o nas

W Twojej kuchni liczy się Ty.

Ty tutaj rządzisz i nadajesz tempo działań. Ustalasz pory posiłków, starannie dobierasz składniki, aby Ty i Twoi domownicy jedli smacznie i zdrowo. Wydaje się, że nic nie może Ci przeszkodzić w Twojej codziennej misji.

Mimo wszystko jednak napotkałeś w swojej kuchni takie „problemy” jak długo rozmrażające się mięso czy trudne do nałożenia lody? A może stoisz przed dylematem czy wyjąć wieczorem masło z lodówki, żeby łatwiej posmarować nim kromki chleba czy posmarować rano zamarzniętym, ale świeżym. Być może pomyślisz: <<Jak można nazywać takie zagadnienia „problemami”, przecież to są normalne sprawy codziennie i nikt jeszcze nie zgłosił wobec nich poważnego sprzeciwu, to czemu ja mam protestować?>> Nie musisz protestować, wystarczy że skorzystasz z najnowszych technologii w swoim życiu codziennym.

T&J Alcyone wychodzi tego typu "drobnym" niedogodnościom na przeciw. Jesteśmy polskim dystrybutorem firmy © THAT Inventions Co., która zajmuje się produkcją artykułów kuchennych. Każdy z tych przedmiotów codziennego użytku to nie tylko gustowny gadżet, ale przede wszystkim naukowe i inżynierskie podejście do poszczególnych zagadnień fizyki. Dzięki postępom w takich dziedzinach jak termodynamika, materiałoznawstwo, obróbka stali, wymiana ciepła czy mechanika płynów, możemy nie tylko latać w przestrzeń kosmiczną, ale możemy ułatwić sobie nasze codzienne życie i wprowadzić do niego trochę tej niecodziennej technologii.

Chcemy się również dzielić owocami naszej pracy z najbardziej potrzebującymi, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Polską Akcją Humanitarną. Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie to posiłek dla dziecka objętego programem "Pajacyk". Zapraszamy do zakupów dla ułatwienia życia sobie i innym.

Zespół T&J Alcyone

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl